Ham Card - Rejestracja karty
@

Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu Programu Lojalnościowego HAM CARD oraz akceptuję jego postanowienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu w celach związanych z realizacją Programu Lojalnościowego HAM CARD oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Administratora danych. Administratorem danych są Zakłady Mięsne „H.A.M.” Cichoń i Wspólnicy Spółka Jawna z siedzibą w Radzionkowie przy ulicy Szybowej 7 (KRS: 0000003758).

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, a także żądania ich usunięcia z bazy danych. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Administrator danych będący Wystawcą Karty Lojalnościowej nie przewiduje możliwości brania udziału w Programie Lojalnościowym i korzystania z usług objętych Regulaminem z wykorzystaniem pseudonimu ani anonimowo bądź z wykorzystaniem niezgodnych z rzeczywistością danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, w celach marketingowych i handlowych przez Zakłady Mięsne „H.A.M.” Cichoń i Wspólnicy Spółka Jawna z siedzibą w Radzionkowie przy ulicy Szybowej 7 (KRS: 0000003758). Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), dane zamieszczam dobrowolnie oraz przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich aktualizowania oraz złożenia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych Zakładów Mięsnych „H.A.M.” Cichoń i Wspólnicy Spółka Jawna z siedzibą w Radzionkowie przy ulicy Szybowej 7, za pomocą wskazanych w formularzu środków komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204).

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych zawartych w formularzu na rzecz CONI HA sp z o. o. z siedzibą w Ożarowicach przy ul. Żubrzej 1 (KRS: 0000107647 ) oraz przetwarzanie tych danych przez powyższy podmiot w celach marketingowych i handlowych. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), dane zamieszczam dobrowolnie oraz przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich aktualizowania oraz złożenia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych CONI HA sp z o. o. z siedzibą w Ożarowicach, za pomocą wskazanych w formularzu środków komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204).

Powrót do strony głównej